Домініканська Республіка: найвідоміші свята, звичаї, як святкують

Домініканська Республіка — це країна з багатою культурною спадщиною і колоритними святами, які відображають її історію і культурні традиції. Різноманітність святкувань в Домінікані варіюється від релігійних фестивалів до карнавалів, що залучають туристів з усього світу.

Розглянемо найвідоміші свята Домініканської Республіки, звичаї, що стоять за ними, і як місцеве населення їх відзначає.

Головні свята Домініканської Республіки

 1. Карнавал
  • Коли: Лютий
  • Що відбувається: Це найбільше і найяскравіше свято в країні, що проходить у кожному місті. Особливо виділяється карнавал у місті Ла Вега, де тисячі людей виходять на вулиці в костюмах діабло кохуело, які символізують духовних істот.
 2. День Незалежності
  • Коли: 27 лютого
  • Що відбувається: Це національне свято відзначає день, коли Домініканська Республіка здобула незалежність від Гаїті у 1844 році. Святкування включає військові паради, фестивалі та музичні концерти.
 3. Семана Санта (Святий тиждень)
  • Коли: Тиждень перед Великоднем
  • Що відбувається: Це один з найбільш релігійних часів в Домінікані, з численними процесіями, обрядами і релігійними заходами, які відзначаються по всій країні.

Традиційні звичаї

 • Музика і танці: Меренге і бачата — два традиційні танці, які часто виконуються під час національних свят і фестивалів.
 • Їжа: Традиційні страви, такі як санкочо (густий м’ясний суп) і мофонго (пюре з зелених бананів), часто подаються під час святкових зібрань.

Значення святкувань

Святкування в Домініканській Республіці не лише висвітлюють культурне різноманіття країни, але й сприяють згуртуванню спільноти та збереженню історичної спадщини. Через ці фестивалі і свята, місцеві жителі та туристи мають можливість відчути унікальний дух країни та її історію.

Святкування в Домініканській Республіці є важливою частиною культурного життя країни, що дозволяє зануритись у колоритні традиції і звичаї цієї незвичайної культури. Від карнавалів до релігійних свят, кожне свято має своє особливе значення і спосіб відзначення, що робить Домініканську Республіку ідеальним місцем для тих, хто шукає глибокого культурного занурення.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах